37. Glasservis, 45 delar, fyrkantig fot

11 st H 13 cm
16 st H 10 cm
18 st 7,5 cm
vissa nagg kan förekomma

Varunr 64422

Auktionen startar om
5 dagar 19 tim
29 Oktober 2020 19:00
Auto

200 SEKIdag 15:23
200 SEK Startpris

Mälardalens Nätauktion, Torsdag den 29:e oktober kl 19

Budgivning pågår
Lägg till i kalender

Onsdag 28:e oktober kl 15-19 samt torsdag 29:e oktober kl 9-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Med anledning av coronaviruset kommer vi denna auktion att förlänga våra utlämningstider och vara frikostiga med våran lagringskostnad.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 29:e oktober kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 29/10 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 200:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

Utlämningstider: Fredag den 30/10 kl 9-16, lördag den 31/10 kl 11-16, måndag den 2/11 kl 9-17, tisdag den 3/11 kl 9-17, onsdag den 4/11 kl 9-17 samt torsdag den 5/11 kl 9-17.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 10 SEK Ink.moms

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.

Andra populära objekt